+-

Mėnyja

Temat e Fundit

Fjalet me te bukura te dashurise, qe ju kane thene ? by KingiaBurrel
March 01, 2014, 09:39:21 am

Ēfarė ėshtė dashuria ??? by KingiaBurrel
March 01, 2014, 09:38:30 am

Do tė ndikonte gjendja ekonomike nė lidhjen tuaj me njė person? by KingiaBurrel
March 01, 2014, 09:37:41 am

Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte by KingiaBurrel
March 01, 2014, 09:36:54 am

A do te benit nje tatuazh me emrin e personit qe dashuroni... by KingiaBurrel
March 01, 2014, 09:36:02 am

Njė shans i dytė ėshtė dobėsi e karakterit apo logjikim me gjakftohtėsi ? by KingiaBurrel
March 01, 2014, 09:35:29 am

15 fakte mahnitese per dashurine.. by KingiaBurrel
March 01, 2014, 09:34:32 am

Pse femrat beqare ndizen pas meshkujve tė martuar? by KingiaBurrel
March 01, 2014, 09:31:27 am

Thėnie pėr dashurinė by KingiaBurrel
March 01, 2014, 09:26:30 am

Mondo u rregjistrova by KingiaBurrel
March 01, 2014, 09:15:26 am

Top Postuesit

LoveR
Posts: 2612
sweety ed
Posts: 1301
Dua
Posts: 473
R.legend
Posts: 218
KingiaBurrel
Posts: 200

Zona e Reklamave

Ndjenja


Media Shqipėtare

Statistikat

Members
Total Members: 26
Latest: El Media Kids
New This Month: 0
New This Week: 0
New Today: 0
Stats
Total Posts: 4945
Total Topics: 568
Most Online Today: 6
Most Online Ever: 26
(July 30, 2012, 03:56:28 am)
Users Online
Members: 0
Guests: 1
Total: 1

KėrkoAdvanced Search

Mirė se Vini nė Ndjenja

Mirė se erdhėt nė wWw.Ndjenja.Tk

wWw.Ndjenja.Tk ėshtė njė projekt virtual qė ėshtė krijuar pėr komunikim tė drejpėrdrejt nė mes tė gjithė shqipėtarėve anė e mbanė botės. Bisedimi ėshtė njė nga nevojat e pashmangshme tė njeriut.

Duke u kyqur nė forum ju keni mundėsi qė tė tregoni aftėsitė dhe njohurit tuaja , duke diskutuar nė temat e hapura nė forum e pse jo edhe ju tė hapni temen e juaj, tė shfaqni mendimet tuaja nė qdo aspekt tė jetes.

Bėfsh qejf!
Aty ku shprehen ndjenjat mė tė zjarrta !

Temat e Portalit

xx Kėnga e Rovena Stefės nė filmin e Colin Farrell
March 27, 2013, 10:20:55 am by LoveR


Versioni i Rovena Stefės i kėngės “Ēka m’ka syri” dėgjohet nė filmin hollivudian “Dead Man Down” me aktor kryesor Colin Farrellin dhe me regji tė Niels Arden Oplev.
Nė filmin aksion, romancė dhe dramė, kėnga e Rovenės...
0 comments | Write Comment

xx “Tatuazh” quhet klipi i ri i Sinanit
January 09, 2013, 09:55:51 am by LoveR


Kėngėtari i njohur, Sinan Vllasaliu, ka lansuar videoklipin e kėngės “Tatuazh”.
Krijuesi i hiteve tė shumta ka ardhur me projekt tė ri muzikor dedikuar fansave tė muzikės sė tij.

Kėnga e re ėshtė njė vazhdim...
0 comments | Write Comment

xx Leonora rikthehet me duet me Sinanin
November 20, 2012, 09:10:40 am by LoveR


Leonora Jakupi, e cila njė kohė nuk ka qenė e pranishme nė skenėn muzikore, ka vendosur tė kthehet me njė kėngė duet me Sinan Vllasaliun.
Realizimi i kėngės, njė baladė me tekst tė Avni Qahilit, kompozim tė Gabros dhe...
0 comments | Write Comment

xx Adelina Ismaili sė shpejti nuse !
November 20, 2012, 09:09:27 am by LoveR


Adelina Ismajli, e cila disa ditė ka qėndruar nė Tiranė pėr njė koncert recital, nė njė intervistė ka thėnė se martesa e saj nuk ėshtė edhe aq larg.
Diva shqiptare ka bėrė tė ditur pėr portalin Balkanweb se ajo dhe i...
0 comments | Write Comment

xx Leonora e mllefosur me Facebook-un
November 15, 2012, 09:13:03 am by LoveR


Leonora Jakupi gjatė njė prononcim pėr “Zėri” ka treguar qė ajo po ndihet shumė e frustruar me rrjetin social Facebook.
Edhe pse nuk posedon ndonjė faqe zyrtare tė saj, Leonora ėshtė njėra ndėr kėngėtaret qė ka mė sė...
0 comments | Write Comment

xx Anjeza synon tė kthehet nė Eurosong
November 14, 2012, 02:56:45 pm by LoveR


Anjeza Shahini ka vendosur sėrish tė jetė konkurrente nė Festivalin e RTSH-sė me synimin pėr tė fituar dhe pėr ta pėrfaqėsuar Shqipėrinė edhe njė herė nė Eurosong 2012.
Kėngėtarja nga Shqipėria, nė vitin 2003 pėr herė...
0 comments | Write Comment

xx Alban Skėnderaj fitues i “Kėnga Magjike 2012”
November 12, 2012, 10:11:43 am by LoveR


Kėnga “Refuzoj” e kantautorit Alban Skėnderaj ka dalė triumfuese nė edicionin e sivjetmė tė festivalit “Kėnga Magjike”.

Kėnga me muzikė dhe tekst tė Albanit dhe me aranzhim tė tij nė bashkėpunim me Elgit Dodėn...
0 comments | Write Comment

xx Kėnga Magjike zbulon gjysmėfinalistėt
November 08, 2012, 09:18:05 am by LoveR


“Kėnga Magjike” ka zbulua kėngėt konkurruese tė cilat do tė performojnė nė netėt gjysmėfinale tė festivalit.
Festivali si ēdo vit, edhe kėtė edicion ka mbledhur disa prej emrave mė tė njohur tė skenės...
0 comments | Write Comment

xx Adelina rikthehet pėr ta pushtuar skenėn
November 08, 2012, 09:15:14 am by LoveR


Seksi kėngėtarja Adelina Ismajli ėshtė kthyer nė vendlindje dhe menjėherė ka filluar xhirimet e klipit mė tė ri tė saj.
Sipas rrjeteve sociale, klipi i radhės qė ėshtė duke e bėrė kėngėtarja po...
1 comment | Write Comment

xx Rita nominohet edhe nė MTV EMA
November 08, 2012, 09:14:16 am by LoveR


Kėngėtarja me origjinė shqiptare, Rita Ora, ėshtė nominuar nė dy kategori nė evenimentin e ndarjes sė ēmimeve MTV Europe Music Awards.
Pasi fitoi ēmimin pėr artisten e re mė tė mirė nė MOBO Awards,...
1 comment | Write Comment

Profili i Anėtarit

Welcome, Guest.
Please login or register.
 
 
 
Forgot your password?

Pėrshėndetje

View Shout History

Temat me mė shum postime

Views Replies
Pyetja duhet te jetė me "Pse" dhe pergjigjja me "Sepse" 634 202
Si e fantazoni personin e mesiperm ne kete moment? 600 166
Pranoj ..... Refuzoj ? 448 114
Duke menduar pėr ty..!!(vazhdoje) 450 113
SoT 533 112
kush apo cfare ju mungon ne keto momente....? 428 108
Shkronja e Fundit ...!!! 422 104
Ndoshta neser..!!! 428 98
Ēfarė profesioni i ofroni anėtarit sipėr ? 396 95
Tani.... 418 94

Bukuroshja e Ditės

Ndjenja ne FaceBook

Sondazhe

Ēfarė dhemb mė shumė ?
Vetmia - 2 (50%)
Tradhėtia - 1 (25%)
Dėshtimi - 0 (0%)
Realiteti - 1 (25%)
Injoranca - 0 (0%)
Heshtja - 0 (0%)
Largėsia - 0 (0%)
Humbja - 0 (0%)
Tjetėr - 0 (0%)
Total Voters: 4

Bashkėpunim

Tė nderuar anėtarė!
Nėse ju dėshironi tė bėni partneritet
me forumin wWw.Ndjenja.Tk
atėherė kontaktoni Administratorin ose shkruani ne email : ndjenjaforum@hotmail.com
dhe linku i faqes tuaj do tė vendoset ketu.

 • Faqja juaj kėtu

 • Faqja juaj kėtu

 • Faqja juaj kėtu

 • Faqja juaj kėtu
 • Powered by EzPortal
  Tė gjitha te drejtat e rezervuara nė www.Ndjenja.tk
  Ēdo kopjim apo shpėrndarje e artikujve tė ndryshėm duhet tė bėhet duke cituar burimin.
  Tė gjitha postimet nė kėtė Forum janė pronė e Anėtarit pėrkatės
  .
  NDJENJA FORUM | FACEBOOK | CHAT | BORDI DREJTUES | RREGULLORJA | PRIVATĖSIA DHE ANONIMITETI | NA KONTAKTONI